Vi på Equalis

Håkan Lund | VD
hakan.lund@equalis.se, 018 490 31 31

Ann-Marie Rönn | Logistik och distribution, Webb
ann-marie.ronn@equalis.se, 018 490 31 43

Anna Karlsson | Kvalitetsledning, Marknadsföring
anna.karlsson@equalis.se, 018 490 31 49

Anna Norling | Programkoordinator (Allmän klinisk kemi, Patientnära analyser)
anna.norling@equalis.se, 018 490 31 51

Anne Frösegård | Programkoordinator (Koagulation, Hematologi)
anne.frosegard@equalis.se, 018 490 31 57

Britt-Marie Svensson | Konferensbokning
britt-marie.svensson@equalis.se, | 018 490 31 62

Carolina Kristoffersson | Programkoordinator (Läkemedel och toxikologi, Proteinanalyser)
carolina.kristoffersson@equalis.se, 018 490 31 63

Christine Portin | NPU
christine.portin@equalis.se, 018 490 31 56

David Afzelius | IT
david.afzelius@equalis.se, 018 490 31 65

Elisabet Eriksson Boija | SKUP
elisabet.eriksson.boija@equalis.se, 018 490 31 44

Emilia Svala | Programkoordinator (Endokrinologi, Ekokardiografi, Fysiologisk kärldiagnostik)
emilia.svala@equalis.se, 018 490 31 61

Eva Örndahl | Programkoordinator (Nuklearmedicin)
eva.orndahl@equalis.se, 018 490 31 50

Gunnar Nordin 
gunnar.nordin@equalis.se, 018 490 31 47

Jenny IsakssonProgramkoordinator (Klinisk bakteriologi, Transfusionsmedicin)
jenny.isaksson@equalis.se, 018 490 31 60

Jim Andersson | Programkoordinator (Arbets- och lungfysiologi, Barnradiologi)
jim.andersson@equalis.se, 018 490 31 67

Karin Dahlin Robertsson | Programkoordinator (Klinisk immunologi, Klinisk virologi)
karin.dahlin.robertsson@equalis.se, 018 490 31 70

Lena Kallin | Ekonomi, Personal
lena.kallin@equalis.se, 018 490 31 48

Linda Sundell | Administration
linda.sundell@equalis.se, 018 490 31 41

Matilda Leino | Ekonomi
matilda.leino@equalis.se, 018 490 31 42

Mikaela Larsson | Logistik och distribution
mikaela.larsson@equalis.se, 018 490 31 64

Padideh  Davoodpour Programkoordinator (Histopatologiska tekniker, Patologi och cytologi)
padideh.davoodpour@equalis.se, 018 490 31 59

Rebecca Ceder | NPU
rebecca.ceder@equalis.se, 018 490 31 53

Sara Ekvall | Programkoordinator (Molekylärdiagnostik)
sara.ekvall@equalis.se, 018 490 31 58

Tessan Lifvendahl | Logistik och distribution, Webb
tessan.lifvendahl@equalis.se, 018 490 31 68

 

Equalis AB

Postadress:

Box 977

751 09 Uppsala

Besöksadress:

Kungsgatan 113

753 18 Uppsala

Se karta

Telefon:

018 490 3100

Fax:

018 490 3199

E-post

info@equalis.se

www.equalis.se

Org.nr.556515-2807